Alvistravel.com Ana Sayfa » Antalya » Kemer » Crystal Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa

Crystal Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa

Crystal Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa
Özet Bilgiler
Bölge
: Antalya Kemer
Konsept
:
Yıldız
:
Çocuk
:

+
6 Taksit İmkanı
Sosyal Ağlarda Alvis Tour
Aşağıdaki bağlantıları kullanacak Alvis Tour’u sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.
En uygun fiyat garantisi
Fiyatı Sorunuz 'den başlayan fiyatlarla...

Crystal Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa hakkında yazılan yorumları okuyabilir, siz de tesis hakkında fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumları Oku   |   Yorum Ekle
Sizi Arayalım
Google Map İşaret
Crystal Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa
Antalya Kemer
Google Map
Giriş Tarihi
Kaç Gece
Kişi
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
3.Çocuk
4.Çocuk
Fiyat Göster
Hızlı Rezervasyon
 

Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa Antalya’ya 26 km, Kemer’e 16 km, havaalanına ise 36 km uzaklıkta olup, Akdeniz ile Toros dağlarının birleştiği noktada, muhteşem bir doğa içerisinde, 152.000 m² alan üzerine kurulmuştur. İnşa edilirken doğal doku ve mevcut tüm ağaçlar tamamen korunmuştur. Denize sıfır olarak kurulmuş olan tesisimizde 900 m. uzunluğunda kum-çakıl plaj ve biri VIP olmak üzere 3 adet iskele mevcuttur.

Yıl boyunca misafirlerine “Privileged Life”  konseptinde en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen otelcilik anlayışı, alışılmışın dışında, şık, etkileyici, doğaya saygılı, farklı bir mimari tasarım ile bütünleşmiştir. Muhteşem deniz ve dağ manzarası ile müthiş çam ağaçları tarafından  süslenen

Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa, “Maksimum Mutluluk” ilkesi ile Akdeniz doğasını, ‘kişiye özel’ hizmetleriyle birleştirmektedir.

Gün boyu animasyon aktiviteleri, amfi tiyatromuzda akşam gösterileri, canlı müzik (haftanın belirli günlerinde) ve disko bulunmaktadır. 

4-12 yaş arası çocuklarımız için özel konseptli “Crispy Mini Kulübü"müz, 4000 alan üzerine kurulmuştur. Çocuk büfesi, kaydıraklı çocuk havuzları ve oyun alanları gibi çocuklara özel hizmetler ve imkanlar mevcuttur.

Aquapark alanımız, 2700 m² alan üzerine kurulmuştur. Farklı özelliklerde 11 adet kaydırak bulunmaktadır.

 

 

Villa Nirvana (1 adet) ; Çam ormanının içerisinde ve direkt sahilde bulunan dubleks Villa Nirvana’ da; alt katta,
2 yatak odası, giyinme odası, 1 oturma odası, 1 yemek salonu, mutfak köşesi ve  2 banyo mevcuttur.

Üst katta 2 yatak odası, 1 giyinme odası, 2 banyo bulunmaktadır. Villamızda ayrıca 2 teras, kendine özel havuz, jakuzi, buhar odası, hamam, sauna ve  5 LED televizyon mevcuttur. Villa Nirvana’ da özel "butler" hizmeti verilmektedir. Villamız direkt deniz ve havuz manzaralıdır

Maksimum kapasite          : 5+1 kişi

Oda ölçüsü                          : 400 m²

Royal Duplex Beachfront Villas (6 adet) Çam ormanının içerisinde ve direkt sahilde bulunan Royal Duplex Beachfront Villa'larımızda;alt katta 1 oturma odası, 1 yemek salonu, mutfak köşesi, tek kişilik yatak odası ve 1 banyo mevcuttur. Üst katta 2 yatak odası ve 2 banyo bulunmaktadır. Villalarımızda ayrıca  3 teras ve 4 LED televizyon bulunmaktadır. Bu villalarımızda "butler" hizmeti verilmektedir. Villalarımız deniz manzaralıdırlar

Maksimum kapasite          : 5+1 kişi

Oda ölçüsü                          : 152 m²

Grand Deluxe Beachfront Suites (2 adet); Çam ormanının içerisinde ve direkt sahilde bulunan Grand Deluxe Beachfront Suite'lerimizde;2 yatak odası, 1 giyinme odası, 1 oturma odası, 1 yemek salonu, mutfak köşesi, 2 banyo, 3 LED televizyon ve çok geniş 2 teras bulunmaktadır. Bu suitelerimizin kendine özel havuzu mevcuttur. Özel "butler" hizmeti verilmektedir. Suite'lerimiz direkt deniz ve havuz manzaralıdırlar.

Maksimum kapasite          : 5+1 kişi

Oda ölçüsü                          : 129 m²

Deluxe Beachfront Suites (6 adet) Çam ormanının içerisinde ve sahilde bulunan Deluxe Beachfront Suite'lerimizde; 1 yatak odası, 1 oturma odası, 1 banyo, mutfak köşesi, geniş teras ve 2 LED televizyon bulunmaktadır. Bu suite'lerimiz bahçe manzaralıdırlar ve sahilde ücretsiz pavilyonları mevcuttur.

Maksimum kapasite          : 3+1 kişi

Oda ölçüsü                          : 86 m²

Lagoon Luxury Villas (11 adet) ; Çam ormanının içerisinde bulunan Lagoon Luxury Villa'larımızda; 2 yatak odası, 2 banyo,1 oturma odası, 1 oturma grubu ve 3 LED televizyon bulunmaktadır. Geniş teraslı villalarımız, bahçe, havuz manzarasına sahiptirler ve sahilde ücretsiz pavilyonları mevcuttur.

Maksimum kapasite          : 4 kişi

Oda ölçüsü                          : 86 m²

Lagoon Deluxe Family Suites (18 adet); Çam ormanının içerisinde bulunan Lagoon Deluxe Family Suite'lerimizde; teraslı 2 yatak odası, 1 oturma odası, 2 banyo, mutfak köşesi ve 3 LED televizyon bulunmaktadır. Bu suite'lerimiz bahçe, havuz manzarasına sahiptirler ve sahilde ücretsiz pavilyonları mevcuttur.  

Maksimum kapasite          : 5+1 kişi

Oda ölçüsü                          : 90 m²

Lagoon Beachfront Villas (8 adet) ; Çam ormanının içerisinde bulunan Lagoon Beachfront Villa'larımızda; 1 yatak odası, 1 banyo, 1 sofa ve  1 LED televizyon bulunmaktadır. Çift teraslı olan bu villalarımız sahil tarafında, direkt deniz ve havuz manzarasına sahiptirler.

Maksimum kapasite          : 3 kişi

Oda ölçüsü                          : 42 m²

Garden & Lagoon Villas (96 adet) ; Çam ormanının içerisinde bulunan Garden & Lagoon Villa'larımızda; 1 yatak odası, 1 banyo, 2 sofa ve 1 LED televizyon bulunmaktadır. Villalarımız teraslı olup, bahçe veya havuz manzarasına sahiptirler.

Maksimum kapasite          : 3 kişi,

Oda ölçüsü                          : 42 m²

Lagoon Family Suites (18 adet);Çam ormanının içerisinde bulunan Lagoon Family Suite'lerimizde; teraslı 2 yatak odası, 2 banyo ve 2 LED televizyon bulunmaktadır. Bu suite'lerimiz bahçe ve havuz manzarasına sahiptirler.

Maksimum kapasite          : 4 kişi

Oda ölçüsü                          : 65

Lagoon Deluxe Suites (40 adet) ; Çam ormanının içerisinde bulunan Lagoon Deluxe Suite'lerimizde; teraslı 1 yatak odası, teraslı 1 oturma odası, mutfak köşesi, 1 banyo ve 2 LED televizyon bulunmaktadır. Bu suite'lerimiz,  

bahçe, havuz veya deniz manzaralıdırlar.  

Maksimum kapasite          : 3 kişi

Oda ölçüsü                          : 56 m²

Family Rooms (94 adet); Çam ormanının içerisinde bulunan aile odalarımızda; 2 yatak odası, 1 banyo ve 2 LED televizyon bulunmaktadır. Balkon veya teraslı odalarımız, bahçe veya havuz manzaralıdırlar.

Maksimum kapasite          : 4 kişi

Oda ölçüsü                          : 51

Superior Rooms (45 adet) ; Çam ormanının içerisinde bulunan superior odalarımızda; 1 yatak odası, 1 banyo ve 1 LED televizyon bulunmaktadır. Balkon veya teraslı odalarımız deniz, bahçe, veya havuz manzaralıdırlar.

Maksimum kapasite          : 2+1 kişi,

Oda ölçüsü                          : 33

Main & Garden Standard Rooms (215 adet);Çam ormanının içerisinde bulunan ana bina & bahçede yer alan standart odalarımızda; 1 yatak odası, 1 banyo ve 1 LED televizyon bulunmaktadır. Balkon veya teraslı odalarımız bahçe veya havuz manzaralıdırlar.

Maksimum kapasite          : 3 kişi

Oda ölçüsü                          : 33

 

Pansiyon Bilgileri
YİYECEK & İÇECEK HİZMET SAATLERİ VE ÜNİTELERİ

SAATLER                      YİYECEK                                            ÜNİTELER                                                            

07.00 – 10.00                         KAHVALTI, AÇIK BÜFE                                           -SAMSARA ANA RESTAURANT

08:30 - 11:00                          OTANTİK A LA CARTE KAHVALTI                            -WELLDONE STEAKHOUSE (Ücretli, Rezervasyonlu)

10.00 – 11.00                         GEÇ KAHVALTI, CONTINENTAL                              -SAMSARA ANA RESTAURANT (Teras)

10.00 – 18.00                         PAKET DONDURMA SERVİSİ                                  -POOL BAR

10.00 – 22.00                         PASTA, KEK, COOKIES                                          -PASTANE

10.00 – 22.00                         DONDURMA ÇEŞİTLERİ (MOVENPICK)                   -PASTANE

11.30 – 17.00                         GÖZLEME, PİDE, MANTI, BÖREK                            -AQUA SNACK BAR

12.00 – 16.30                          FAST FOOD                                                        -AQUA SNACK BAR  

12.00 – 14.00                          ÖĞLE YEMEĞİ (ÇOCUK BÜFESİ)                           -CRISPY MİNİ KULÜP

12.30 – 16.30                         SNACK SERVİSİ                                                     -POOL BAR

12.30 – 14.30                         ÖĞLE YEMEĞİ, AÇIK BÜFE                                     -SAMSARA ANA RESTAURANT

18.00 – 19:30                          AKŞAM YEMEĞİ (ÇOCUK BÜFESİ)                         -CRISPY MİNİ KULÜP

18.30 – 21.30                         AKŞAM YEMEĞİ, AÇIK BÜFE                                   -SAMSARA ANA RESTAURANT

19.00 – 22.00                         EL PARADOR MEKSİKA MUTFAĞI                            -ÜCRETLİ (REZERVASYONLU 100 PAX)

19.00 – 22.00                         MERMAID BALIK  MUTFAĞI                                     -ÜCRETLİ (REZERVASYONLU   60 PAX)

19.00 – 22.00                         LA SERENATA AKDENİZ MUTFAĞI                           -ÜCRETLİ (REZERVASYONLU   80 PAX)

19.00 – 22.00                         WELLDONE STEAKHOUSE                                       -ÜCRETLİ (REZERVASYONLU 140 PAX)

19.00 – 22.00                         BOSPHORUS OSMANLI MUTFAĞI                            -ÜCRETLİ (REZERVASYONLU   60 PAX) 

19.00 – 22.00                         GINGER UZAKDOĞU MUTFAĞI                                -ÜCRETLİ (REZERVASYONLU   60 PAX)

19.00 – 22.00                         PRAVDA RUS MUTFAĞI                                           -ÜCRETLİ (REZERVASYONLU   60 PAX)

24 SAAT                                  BISTRO A LA CARTE SERVİS                                  -VERANDA BISTRO (Ana bina)

BARLAR:

Seçkin içecek çeşitleri ile sizlere hizmet vermekte olan barlarımız, aşağıda sıralanmıştır.
Barlarımız mevsim ve hava şartlarına göre hizmet vermektedirler.

SAATLER                      ÜNİTELER                                İÇECEK

09.00 – 20.00                           BEACH KİOSK                                       (ALKOLSÜZ ŞİŞE İÇECEKLER)

10.00 – 18.00                           BRAHMAN LAGOON  BAR                      (YERLİ VE YABANCI ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEKLER)

10.00 – 18.00                           JAZAR LAGOON  BAR                            (YERLİ  ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEKLER)                                                                                      

10.00 – 18.00                           KARMAN LAGOON  BAR                         (YERLİ  ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEKLER)

10.00 – 18.00                           PENA LAGOON BAR                               (YERLİ  ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEKLER)

10.00 – 18.00                           RAMONA LAGOON BAR                          (YERLİ VE YABANCI  ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEKLER)

10.00 – 18.00                           VICNA LAGOON BAR                              (YERLİ VE YABANCI  ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEKLER)

10.00 – 18.00                            PIER BAR                                               (SOFT İÇECEKLER )

10.00 – 18.00                           NECTAR  BAR                                         (ALKOLSÜZ İÇECEKLER VE TAZE MEYVE SULARI)

10.00 – 24.00                           AQUA SNACK BAR                                 (YERLİ VE YABANCI ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEKLER)

10.00 – 22.00                           PATİSSERİE BAR                                    (TÜM SICAK İÇECEKLER)

10.00 – 24.00                           POOL  BAR                                           (YERLİ VE YABANCI  ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEKLER)

16.00 – 24.00                            CAFE TURCA                                        (ALKOLSÜZ VE SICAK İÇECEKLER )

16.00 – 24.00                           ROOF BAR                                            (YERLİ VE YABANCI  ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEKLER)

23.00 – 02.00                           DISCO BAR                                           (YERLİ VE YABANCI  ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEKLER)     

24 SAAT                                   LOBBY  BAR                                           (YERLİ VE YABANCI ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ  İÇECEKLER)

24 SAAT                                   CRYSTAL VIP BAR                                   (YERLİ VE YABANCI  ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEKLER)                                                                                                                                  

                                                MİNİ BAR                                                (ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ ŞİŞE İÇECEKLER)

                                                                                                               (Hergün kontrol edilerek tamamlanır)

 

 

 

 

 
 
  Çocuklar İçin
Çocuk Havuzu Oyun Alanları     
  Oda Özellikleri
Balkon Saç Kurutma Makinası Telefon Televizyon
  Otel Özellikleri
A La Carte Restoran Açık Havuz Basketbol Buhar Odası
Çamaşır Yıkama-Ütü Internet Kapalı Havuz Kuafor (Bay&Bayan)
Kuru Temizleme Langırt Masaj Oyun Salonu
Sauna Tenis Kortu Türk Hamamı Wireless
  Plaj - Havuz
Açık Havuz Kapalı Havuz     
  Spor ve Aktiviteler
Aerobik Salonu Basketbol Bilardo Bowling
Deniz Bisikleti Langırt Masa Tenisi Plaj Voleybolu
Tenis       
  Ücretli Hizmetler
Alış-Veriş Merkezi Araç Kiralama Bilardo Bowling
Çamaşır Yıkama Doktor Eğlence Merkezi Fax
İnternet Köşesi Kuaför Kuru Temizleme Langırt
Masaj/Kese Oyun Makineleri Telefon Tenis Kortu Işıklandırma
Tenis Raketi/Tenis Topu       
  Ücretsiz Hizmetler
Aerobik Aquarobik Basketbol Boccia
Buhar Odası Dart Fitness Gölgelik
Havlu Jet Duş Kasa Masa Tenisi
Minder Plaj Voleybolu Sauna Şezlong (Havuz)
Şezlong (Plaj) Streching Su Topu Tenis Kortu
Türk Hamamı Wireless     
Fiyat Sorunuz
İş Bankası Sivas Caddesi
5304
363686
TR7300 0640 0000 1530 4036 3686
Garanti Erciyes
756
6299560
TR7300 0620 0075 6000 0629 9560
Finansbank Kayseri Çarşı
382
0012299082
TR5700 1110 0000 0000 1229 9082
Akbank Sanayi
0051
0027086
TR7500 0460 0051 8880 0002 7086
Yapıkredi Düvenönü
313
83711445
TR4000 0670 1000 0000 8371 1445
İng Bank Sivas Caddesi
654
7733160
TR1500 0990 0773 3160 0010 0001
Halk Bank Sivas Caddesi
1367
10100049
TR18 0001 2001 3670 0010 1000 49

Yorum Ekle

Aşağıdak formu kullanarak Crystal Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa hakkında yorum yapabilirsiniz.

Otel Hakkında Genel Bilgiler
Otel Adı
Şehir
Konsept
Yıldız
: Crystal Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa
: Antalya Kemer
:
Adınız - Soyadınız :
Mesajınız :
Karakter Kaldı

Crystal Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa Hakkında Yapılan Yorumlar

Crystal Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa hakkında yapılan yorumları inceleyerek tesis hakkında fikir edinebilirsiniz.


Crystal Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa - Uçak Bileti İçin Tıklayın
Uçak Bileti Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, BoraJet, Atlas Jet, Sunexpress ile Kıbrıs ve Tüm Türkiye'deki Havaalanlarına Bir Arama ile Karşılaştırmalı Olarak Uçak Biletinizi Hızlı Bir Şekilde Temin Edebilirsiniz.
Alvis Tour (Merkez / Head Office)
Fevzi Çakmak Mh. Sivas Cd. San Apt. No:89/D Kayseri
Tel: 444 29 38     Fax: +90 352 235 61 37
www.alvistravel.com | alvis@alvistravel.com
Alvis Rent A Car (Kayseri Havalimanı / Rent A Car Office)
Dış Hatlar Gelen Yolcu Salonu
Tel: +90 554 796 80 02 Gsm: +90 554 796 80 03
www.alvisrentacar.com | otokiralama@alvistravel.com
Müşteri Hizmetleri
Yukarı Dön