Alvistravel.com Ana Sayfa » Antalya » Side » Crystal Palace Luxury Resort & Spa

Crystal Palace Luxury Resort & Spa

Crystal Palace Luxury Resort & Spa
Özet Bilgiler
Bölge
: Antalya Side
Konsept
:
Yıldız
:
Çocuk
:

+
6 Taksit İmkanı
Sosyal Ağlarda Alvis Tour
Aşağıdaki bağlantıları kullanacak Alvis Tour’u sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.
En uygun fiyat garantisi
Fiyatı Sorunuz 'den başlayan fiyatlarla...

Crystal Palace Luxury Resort & Spa hakkında yazılan yorumları okuyabilir, siz de tesis hakkında fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumları Oku   |   Yorum Ekle
Sizi Arayalım
Google Map İşaret
Crystal Palace Luxury Resort & Spa
Antalya Side
Google Map
Giriş Tarihi
Kaç Gece
Kişi
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
3.Çocuk
4.Çocuk
Fiyat Göster
Hızlı Rezervasyon
 

CRYSTAL PALACE LUXURY RESORT & SPA Antalya’ da, Side Çolaklı mevkiinde bulunan otelimiz, Side’ de Çolaklı sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda inşa edilmiş olup, 22.000 m² ; 6.600 m²  Otel Alanı, 15.400 m² Otel Bahçesi 4 Katlı Ana Bina ve 5 Ayrı Bloktan oluşmaktadır.Antalya Havalimanına 55 km ve Antalya şehir merkezine 60 km mesafededir.

 

Farklı sıcak mimarisi ve olağanüstü peyzajının güzelliği ile ön plana çıkan otelimiz, sahilinde 150 m uzunluğunda, 190 m genişliğinde ince kumlu özel plajı, çeşitli büyüklükte havuzları ile her yaştan çiftlerimiz için ve çocuklu aileler için adeta bir tatil cennetidir. 22.000 m² alanda, 6.600 m² otel binası ve 15.400 m² otel bahçesi olarak yerleşen otelimizde, ana bina ve 5 ayrı blokta toplam 509 oda bulunmaktadır.

 

Türk konukseverliğinin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otelimizden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırladığımız, “Ultimate All Inclusive” konseptimiz; konuklarımıza girişte sunduğumuz geleneksel cezerye ve soğuk saray şerbeti ile başlamakta, zengin yemek ve içki çeşitleriyle 24 saat boyunca devam etmektedir.

 

Tam teşekküllü SPA sağlık ve güzellik bölümü (kar odası, tuz odası, buhar odası, fin sauna, bio sauna, cilt ve vücut bakım kürleri) ile ve SPA anlayışına kattığımız yeniliklerle sizleri eşsiz bir tatilin içinde hissetmenizi sağlar. 2 adet VIP bakım odası (Türk hamamı, sauna, masaj bölümü, oturma köşesi, TV)


Tüm odalarda; merkezi klima, dizüstü bilgisayar koymaya uygun kasa, uydu yayınlı LCD TV ve müzik yayını, mini bar, zeminde laminant parke, direkt telefon, kablosuz internet bağlantısı, kartlı kilit sistemi, duman dedektörü, banyolarda duş, telefon, fön mevcut olup, elektrik 220 volttur. Odalarımızın 392 adedi direkt deniz veya yandan deniz manzaralı olup tüm odalar balkonludur. Sigara içmeyen konuklarımız ve bedensel engelli konuklarımız için özel odalarımız mevcuttur. Çocuklarımız için (4–12 yaş) özel çocuk havuzu ve mini kulüp, gölgelikli çocuk oyun parkı, gençler için oyun alanları mevcuttur. Kapalı havuz 01.Mayıs-01.Ekim tarihleri arası ısıtma yapılmamaktadır. Gün boyu animasyon aktiviteleri, akşam gösterileri, canlı müzik (haftanın belirli günlerinde) ve disko.

 

Standart Odalar: 277 adettir. (5 adet bedensel engelli konuklarımıza özel oda)

Deniz Manzara (ön cephe): 38 adettir. Maksimum kapasite: 2 kişi Oda ölçüsü : 28 m²

Yandan Deniz Manzara:172 adettir.

Maksimum kapasite          : 3 kişi  Oda ölçüsü: 32 m²

Kara Manzara: 67 adettir.

Maksimum kapasite          : 2 kişi  Oda ölçüsü : 23 m²

Aile Odaları: 170 adettir.

Deniz Manzara (ön cephe): 22 adettir.
Maksimum kapasite          : 4 kişi 
Oda ölçüsü  : 42 m²

Yandan Manzara: 132 adettir.

Maksimum kapasite          : 4 kişi  Oda ölçüsü : 42 m²

Balayı Odaları – Deniz Manzara (ön cephe):6 adettir. Direkt deniz manzaralı olup özel balayı tefrişatlıdır. 1 yatak odalı  ve oturma köşesi mevcuttur.

Maksimum kapasite          : 2 kişi Oda ölçüsü : 39 m²

Junior Suite - Yandan Deniz Manzara:50 adettir. Yandan deniz manzaralı olup, 1 yatak odası ve geniş oturma bölümü (120 cm yüksekliğinde ara bölme mevcuttur), Jakuzi küvetli ve duşlu banyo ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur. 22 adedi duş ve Jakuzi küvetli olup, diğer 28 adedi sadece Jakuzi küvetlidir.
Maksimum kapasite          : 2 + 1 kişi
Oda ölçüsü  : 44 m²

Paşa Suite - Deniz Manzara (ön cephe): 6 adettir. Direkt deniz manzaralı olup, özel ve farklı dekore edilmiş 2 ayrı yatak odası, 1 salon, 4 adedinde açık mutfak, 2 ayrı banyo ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur.

Maksimum kapasite          : 4 kişi Oda ölçüsü : 92 m² - 100 m²

 

Pansiyon Bilgileri
YİYECEK İÇECEK HİZMET SAATLERİ VE ÜNİTELERİ

SAATLER                                                   YİYECEK    

07.00 – 10.00                                      KAHVALTI, AÇIK BÜFE                                            -LALEZAR RESTAURANT

10.00 – 11.00                                      GEÇ KAHVALTI, CONTINENTAL                           -LALEZAR RESTAURANT

11.30 – 16.00                                      GÖZLEME                                                                       -CARETTA SNACK RESTAURANT

12.00 – 16.00                                      SNACK SERVİSİ                                                            -CARETTA SNACK RESTAURANT, CRYSTAL SNACK RESTAURANT

12.30 – 14.30                                      ÖĞLE YEMEĞİ, AÇIK BÜFE                                     -LALEZAR RESTAURANT

12.00 – 13.00                                      ÖĞLE YEMEĞİ, ÇOCUK BÜFESİ                             -MİNİ KULÜP

11.00 -  18.00                                      PASTA, KEK, KUKİ                                                        -PASTAHANE

15.00 – 16.00                                      AÇIK DONDURMA SERVİSİ                                     -CARETTA SNACK RESTAURANT

15.00 – 16.00                                      PASTA-ÇAY SAATİ                                                         -CARETTA SNACK RESTAURANT

18.30 – 21.00                                      AKŞAM YEMEĞİ, AÇIK BÜFE                                   -LALEZAR RESTAURANT

18.30 – 19.30                                      AKŞAM YEMEĞİ, ÇOCUK BÜFESİ                         -LALEZAR RESTAURANT ÇOCUK BÖLÜMÜNDE VEYA MİNİ KULÜP’ TE

19.00 – 21.30                                      MEKSİKA MUTFAĞI                                                    -MEXICO RESTAURANT (REZERVASYONLU)

19.00 – 21.30                                      İTALYAN MUTFAĞI                                                     -LA MURANO RESTAURANT (REZERVASYONLU)

19.00 – 21.30                                      OSMANLI MUTFAĞI                                                   -TUĞRA RESTAURANT (REZERVASYONLU )                          

19.00-- 21.30                                       ÇİN MUTFAĞI                                                               -BONSAİ RESTAURANT (REZERVASYONLU)

19.00—21.30                                   BALIK RESTAURANTI                                                    -CARETTA SNACK RESTAURANT (15.05-15.10 ARASI)

23.00 – 01.00                                      GECE YEMEĞİ                                                                - LALEZAR RESTAURANT

01.00 – 07.00                                      GECE SANDVİÇ ÇEŞİTLERİ                                      - LALEZAR RESTAURANT


** Akşam yemeği esnasında misafirlerimiz, ana restoranımıza uzun pantolonla kabul edilmektedir.

** A’ la carte restoranlarımız rezervasyonlu olup,1 haftada her biri bir kez ücretsizdir.

                                              

SAATLER                                                   İÇECEK

10.00 – 18.00                                      CARETTA BAR VE TURKUAZ BAR                        (LOKAL İÇKİLER)

24 SAAT                                                 LAGOON BAR                                                                 (LOKAL İÇKİLER)
10.00 – 24.00                                      LOUNGE BAR                                                                (LOKAL VE İTHAL İÇKİLER)

10.00—18.00                                       PASTAHANE                                                                 (SICAK VE LOKAL İÇECEKLER)

18.00 – 23.00                                      PAUL’ S IRISH BAR                                                     (LOKAL VE İTHAL İÇKİLER)
10.00 – 24.00                                      CAFE TURCA                                                                   (SICAK İÇECEKLER)

23.00 – 02.00                                      SAPHIR DISCO BAR                                                    (LOKAL VE İTHAL İÇKİLER)

MİNİ BAR                                                 SOFT İÇECEKLER                                                          (HER GÜN KONTROL EDİLİR)

 

 

Şehir Merkezinden Ulaşım

60 km

 

Havalanından Ulaşım

55 km

 

Denize Mesafe

Denize sıfır

 

Standart Oda
225 adettir (5 adet bedensel engelli konuklarımıza özel oda ve sigara içmeyen konuklarımız için odalar mevcuttur).
Oda ölçüsü : 23 - 32 m²
Aile Odası
170 adettir.
Maksimum: 4 kişi
Oda Ölçüsü: 32-42 m²
Direk veya kısmen deniz manzaralı olup, 2 yatak odalı (ara kapılı), 1 banyo ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur.
Superior Oda
44 adettir.
Maksimum: 2 kişi
Oda Ölçüsü: 42 m²
Direk deniz manzaralı olup, 1 yatak odalı, 1 banyo ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur.
Junior Suit
50 adettir.
Maksimum: 2 kişi
Oda ölçüsü : 44 m²
Direk veya kısmen deniz manzaralı olup, 1 yatak odası ve geniş oturma köşesi (ara kapı yok), jakuzi küvetli ve duşlu banyo ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur. 22 adedi duş ve jakuzi küvetli olup, diğer 28 adeti sadece jakuzi küvetlidir.
Paşa Suite
6 adettir.
Maksimum: 4 kişi
Oda Ölçüsü: 100 m²
Direk deniz manzaralı olup, özel ve farklı dekore edilmiş 2 ayrı yatak odası, 1 salon, 4 adetinde açık mutfak, 2 ayrı banyo ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur.
 
 
  Çocuklar İçin
Çocuk Havuzu Mini Club Oyun Parkı   
  Oda Özellikleri
Banyo-Duş Deniz Manzarası Kara Manzarası Kartlı Kilit Sistemi
Laminant Parke Merkezi Klima Minibar Müzik Yayını
Telefon Televizyon Uydu sistemi Wireless
  Otel Özellikleri
Açık Havuz Buhar Odası Çocuk Havuzu Jakuzi (Genel Kullanım)
Kapalı Havuz Sauna Şok Duş Tenis Kortu
Türk Hamamı       
  Plaj - Havuz
  Spor ve Aktiviteler
Akşam Gösterileri Animasyon Basketbol Canlı Müzik
Dart Deniz Bisikleti Fitness Kano
Masa Tenisi Mini Golf Sinema Sörf
Su Topu Tenis Kortu Voleybol   
  Ücretli Hizmetler
Alış-Veriş Merkezi Banana Bilardo Bowling
Çamaşır Yıkama Doktor Internet Cafe Kuaför
Kuru Temizleme Masaj/Kese Oda Servisi Oyun Makineleri
Parasailing SPA Merkezi Tenis Kortu Işıklandırma Tenis Raketi/Tenis Topu
  Ücretsiz Hizmetler
Aerobik Basketbol Sahası Buhar Odası Fitness
Havlu Jakuzi Kano Kasa
Masa Tenisi Minder Mini Golf Oto Park
Plaj Voleybolu Sauna Şemsiye Şezlong (Havuz)
Şezlong (Plaj) Sinema Şok Duş Su Topu
Tenis Kortu Türk Hamamı Wireless   
Fiyat Sorunuz
İş Bankası Sivas Caddesi
5304
363686
TR7300 0640 0000 1530 4036 3686
Garanti Erciyes
756
6299560
TR7300 0620 0075 6000 0629 9560
Finansbank Kayseri Çarşı
382
0012299082
TR5700 1110 0000 0000 1229 9082
Akbank Sanayi
0051
0027086
TR7500 0460 0051 8880 0002 7086
Yapıkredi Düvenönü
313
83711445
TR4000 0670 1000 0000 8371 1445
İng Bank Sivas Caddesi
654
7733160
TR1500 0990 0773 3160 0010 0001
Halk Bank Sivas Caddesi
1367
10100049
TR18 0001 2001 3670 0010 1000 49

Yorum Ekle

Aşağıdak formu kullanarak Crystal Palace Luxury Resort & Spa hakkında yorum yapabilirsiniz.

Otel Hakkında Genel Bilgiler
Otel Adı
Şehir
Konsept
Yıldız
: Crystal Palace Luxury Resort & Spa
: Antalya Side
:
Adınız - Soyadınız :
Mesajınız :
Karakter Kaldı

Crystal Palace Luxury Resort & Spa Hakkında Yapılan Yorumlar

Crystal Palace Luxury Resort & Spa hakkında yapılan yorumları inceleyerek tesis hakkında fikir edinebilirsiniz.


Crystal Palace Luxury Resort & Spa - Uçak Bileti İçin Tıklayın
Uçak Bileti Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, BoraJet, Atlas Jet, Sunexpress ile Kıbrıs ve Tüm Türkiye'deki Havaalanlarına Bir Arama ile Karşılaştırmalı Olarak Uçak Biletinizi Hızlı Bir Şekilde Temin Edebilirsiniz.
Alvis Tour (Merkez / Head Office)
Fevzi Çakmak Mh. Sivas Cd. San Apt. No:89/D Kayseri
Tel: 444 29 38     Fax: +90 352 235 61 37
www.alvistravel.com | alvis@alvistravel.com
Alvis Rent A Car (Kayseri Havalimanı / Rent A Car Office)
Dış Hatlar Gelen Yolcu Salonu
Tel: +90 554 796 80 02 Gsm: +90 554 796 80 03
www.alvisrentacar.com | otokiralama@alvistravel.com
Müşteri Hizmetleri
Yukarı Dön