Kayseri Oto Kiralama

Merkezi Kayseri'de bulunan firmamız yurt içi ve yurt dışında siz değerli müşterilerimize talepleriniz doğrultusunda en uygun araç ve seçeneklerini sunmaktadır.

Her yıl yenilenen araç filomuz, deneyimli ekibimiz ile her geçen gün sunduğumuz hizmetleri geliştirmemiz ve yenilikleri takip etmemiz ayrıca mutlak müşteri memnuniyeti odaklı sistemimiz sayesinde ulusal bir firma olma yolunda çalışmalarımız devam etmektedir.

 

OTO KİRALAMA: Kayseri'de hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize sürekli ve kaliteli servis verebilmek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

 

FİLO KİRALAMA: ALVİS FİLO KİRALAMA, şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm araçlara güvenli, sürekli ve sorunsuz bir şekilde sahip olmanızı sağlar.

 

ŞOFÖRLÜ VIP TRANSFER: Şehir içi, bir şehirden diğer şehre, otelden havaalanına, kayak merkezine, Kapadokya Bölgesine profesyonel şoförlerinizi istekleriniz doğrultusunda transferlerinizi yapmaktan memnuniyet duyacağız.

 

UÇAK BİLETLERİ: Rezervasyon ve satış için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

 

Web sitemiz üzerinden ihtiyacınız olan aracı belirlemek ve en uygun fiyatlar ile araç kiralamanız için ONLINE REZERVASYON sayfamıza giriş yaparak birkaç dakikada araç rezervasyonunuzu tamamlamış olacaksınız.

 

Rezervasyon ve diğer talepleriniz en kısa sürede değerlendirilecek ve tarafınıza telefon veya mail aracılığı ile yanıt verilecektir.