Deneyimli personeli, güvenli ve sürekli yenilenen araç filosuyla alışmış olduğunuz konfor ve ayrıcalık, lüks araç ihtiyaçlarınızda da aynı kalitede ve size bir telefon kadar yakın...

Kayseri, Nevşehir, Ürgüp, Göreme ve Kapadokya'da düzenleyeceğiniz tatil, davet, toplantı, konferans ve fuar gibi organizasyonlarda, park sorunu yaşamadan, eve nasıl dönerim stresi olmadan gönül rahatlığıyla eğlenebilmeniz için sizler ve değerli konuklarınız için Alvis Tour’u güvenle tercih edebilirsiniz.

Şehir dışından gelecek misafirlerinizi havaalanından alıp otelinize veya şehir içinde istediğiniz bir noktaya bırakabiliriz. Dilerseniz bulunduğunuz süre içerisinde tüm gezi ve ziyaretlerinizde taşıma hizmeti vermeye devam edebiliriz. Ayrıca farklı araç seçeneklerimizden dilediğinizi kiralama imkanına da sahipsiniz.

Gruplar için büyük boy araçlarımızın kiralamalarında şoförümüz ile beraber özel asistanlarımız, gruplarınızın her türlü organizasyonlarını sağlamak, istek ve arzularını en kısa sürede yerine getirmek, siz orda olmasanız bile taleplerinizi ve grup ile iletişimizi sağlamak için hazır bulunmaktadır.

VIP Transfer hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için +90 352 235 60 34 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.